Autodetailing - jak gruntownie odświeżyć i odnowić swój samochód

Autodetailing - jak gruntownie odświeżyć i odnowić swój samochód

Każdy pojazd wraz z biegiem czasu nosi mniejsze bądź większe ślady będące pozostałością po eksploatacji. Na szczęście każde auto można gruntownie odświeżyć i odnosić, zwiększając tym samym jego wartość i sprawiając, że będzie się wyróżniał wśród samochodów używanych. (http://motogo.pl/o-nasAuto detailing to zoptymalizowany proces polegający na kompleksowym czyszczeniu, renowacji i konserwacji auta. Obejmuje on prace wykonywane zarówno wewnątrz auta, jak i na zewnątrz. Usługa ta sprawia, że walory estetyczne i użytkowane samochodu zostają podniesione, wydłużeniu ulega jego żywotność, a wartość rynkowa idzie w górę. Auto detailing samochodowy wykonują specjaliści. Obejmuje on czyszczenie, regenerację oraz konserwację wewnętrznej części samochodu, a także powłoki lakierniczej, która znajduje się na zewnątrz.

Detailing wnętrza

Detailing wewnętrzny obejmuje profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodu. Usługa to również dezynfekcja dywaników, kierownicy, detali wizerunkowych oraz innego rodzaju miejsc, które są trudno dostępne. Detailing wnętrza auta obejmuje czyszczenie tapicerki zarówno skórzanej, jak i materiałowej. Po jego zakończeniu wnętrze auta jest czyste i świeże. Nie ma w nim również żadnych niebezpiecznych zarazków.

Detailing karoserii

Detailing zewnętrzny to wysokiej jakości usługa polegająca na renowacji lakieru samochodowego. Jego celem jest odnowa wyglądu samochodu na skutek usunięcia wszystkich zanieczyszczeń oraz brzydkich zarysowań. Usługa polega na pedantycznym czyszczeniu, a także niezwykle delikatnym polerowaniu karoserii auta. Cała usługa bazuje na profesjonalnych narzędziach oraz technikach. Rozbudowane procedury sprawiają, że samochód po czyszczeniu i polerowaniu ma piękny wygląd. Jego wartość sprzedaży wzrasta.

Usuwanie zabrudzeń w samochodzie

Auto detailing to proces żmudny i wieloetapowy. Jego efekt końcowy w zdecydowanej większości przypadków powala na kolana. Auto detailing można wykonać zarówno na autach nowych, jak używanych. Bez wątpienia ten sektor działalności nieustannie się rozwija. Produkty są coraz bardziej dostępne. Jednocześnie wzrasta świadomość właścicieli samochodów, że taka usługa w ogóle istnieje. W efekcie rośnie również liczba osób, które decydują się na poddanie swojego auta tak dokładnemu czyszczeniu.

Autor

Mariusz Furman

Redakcja chemadex.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@chemadex.com.pl

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją

Czym jest auto detailing?
Dlaczego warto skorzystać z auto detailigu?
Jak zadbać o swój samochód?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.